Hydra Groomers

Nasze linie Kosmetyków

Hydra_gold_whitebackground2200.png

Stworzona dla profesjonalistów

Hydra jest profesjonalną linią kosmetyków działającej od ponad 17 lat na rynku produktów dla zwierząt domowych brazylijskiej firmy Pet Society.
Hydra Professional oferuje produkty przeznaczone do specjalistycznych zabiegów i wzmacniania sierści, w tym odbudowujące zabiegi keratynowe, głęboko odżywiające maski do sierści, kosmetyki podkreślające kolor i wiele innych.

Do codziennej pielęgnacji

Wykorzystując naturalne składniki z amazońskiego lasu, linia Megamazon została opracowana z wykorzystaniem wysokiej technologii, która gwarantuje najlepsze rezultaty i wydajność. Pomagamy chronić amazoński las deszczowy i całą jego bioróżnorodność, dostarczając jednocześnie najlepsze, co może zapewnić zwierzętom domowym. Linia Megamazon PRO wprowadza połączenie z naturą do Centrum Estetycznego poprzez uderzające zapachy i wysoką wydajność.

Dla klientów saloniu

Linia kosmetyków Hydra Lukury sprawia, że kąpiel Twojego psa, to kompletny zabieg pełen ekskluzywności, wysokiej wydajności i luksusu. Najwyższej jakości formuła Hydra Luxury została zaprojektowane tak, aby utrzymać sierść Twojego zwierzaka w wysokiej kondycji pomiędzy regularną pielęgnacją w salonie groomerskim. Ekskluzywne i niezwykle skoncentrowane kosmetyki zapewnią nawilżenie skóry i sierści, a dzięki systematycznej pielęgnacji sierść Twojego psa pozostanie zdrowa, lśniąca i pachnąca świeżością.

Linia dermo kosmetyczna

Soft Care zapewnia zwierzętom komfort i ulgę, działa z koncepcją przywracania, równoważenia, utrzymywania i zapobiegania chorobom. To linia dermokosmetyczna, która przynosi weterynarzowi innowacyjne bioaktywne, które stają się sprzymierzeńcami w leczeniu różnych schorzeń dermatologicznych. Kiedy przeprowadzamy kurację farmakologiczną, czerpiemy korzyści z działania farmakologicznego i przyjmujemy negatywne skutki, więc Soft Care uspokaja i koi leczoną skórę, przywracając i utrzymując ją zdrową, oddalając kryzysy i promując dobre samopoczucie.
Shopping Cart